Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Од утринска на Сител, Јана станува дел од спортската редакција на Телма

Од утринска на Сител, Јана станува дел од спортската редакција на Телма

Ова е место за спортските фанови, но и за сите оние кои се во потрага по мотивација, а ќе ја пронајдат во приказните на сјајните имиња од спортската сцена затоа што во спортот не е важно само да учествуваш, важно е да победиш, но најважно е да покажеш/понудиш/примениш ферплеј.

Нова емисија на Телма секоја сабота во 19.15 часот. Водителското име на фер играта ќе биде Јана Серафимова, која прави трансфер од Сител во Телма.

Освен оваа емисија, Јана ќе биде дел и од спортската редакција на телевизија Телма.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!