Почетна / Забава / Дестинација за забава – Саем на жена 2012

Дестинација за забава – Саем на жена 2012

 

Саем на Жена 2012 со нов датум, од 07 до 09 декември 2012 година на Скопси саем, Метрополис арена, Скопје, Македонија. Не го пропуштајте овој уникатен настан кој оддава почит на секој аспект од животот на жената – од личниот и семеен живот, па се до работата, физичката активност, здравјето, убавината и уживањето, модата, домот, финансиите и претприемништвото.

Ова е дефинитивно дестинацијата за зближување, информација, инспирација, забава и искуство со најсаканите брендови и личности од Македонија и регионот.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бебек ја поканува публиката на концертите во Охрид и Битола

Видео поздрав од легендарниот Жељко Бебек, по повод претстојните концерти кои ќе се одржат овој …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!