Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / „Брза кујна“ се враќа на Сител со нова сезона 2021/2022

„Брза кујна“ се враќа на Сител со нова сезона 2021/2022

Започнува новата 7-ма сезона во која ќе видиме нови кујни и многу изненадувања за натпреварувачите и за гледачите.

Тимот на емисијата непроменет што значи дека и понатаму со вас остануваат незаменливите шеф Марк и шеф Никола и Сања како водителка и домаќинка на најгледаното кулинарско шоу “Брза кујна”.

Од понеделник до петок на Сител, готвиме, се забавуваме и навиваме во “Брза кујна”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!