Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Oд продукцијата на „Еднооки“, на Алфа доаѓаат и „Севернооки“
"Севернооки" од понеделник до петок во 19:25 часот на Алфа ТВ

Oд продукцијата на „Еднооки“, на Алфа доаѓаат и „Севернооки“

Од истата продукција на Еднооки кои се емитуваат секоја недела во 19.15 часот на Алфа, следува и уште една анимирана телевизиска програма. Сатира на секојдневните политичко општествени случувања ќе гледате во мини вестите, од понеделник до петок пред централниот дневник на Алфа во 19.30 часот.

Тикер.

Мини дневник.

Gepostet von ЕднООки am Donnerstag, 5. Dezember 2019

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кристина Арнаудова на Телма со ТВ проект од хуманитарен карактер

Заедно можеме да направиме големи нешта, само ако сакаме. Tоа го докажа и Кристина Арнаудова …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!