Почетна / Телевизија / Видео | ТВ 24 – девет години успешна ТВ приказна и постојан раст

Видео | ТВ 24 – девет години успешна ТВ приказна и постојан раст

Почна како 24 Вести во скромни услови со амбициозен тим. 9 години потоа, Телевизија 24 со право се вбројува меѓу најдобрите. Со постојан раст на гледаноста и одржана доверба и квалитет, чекори кон нови успеси предизвици. Во продолжение, ретроспектива за работењето на телевизијата, низ призмата на Огнен Јанески :

ТВ Пакет го честита роденденот на телевизија со желби за уште поуспешни телевизиски приказни.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ААВМУ со осуда за попречувањето Алфа да снима на Мечкин Камен

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги го осудува попречувањето на новинарската екипа на ТВ …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!