Почетна / Серии / Новата крими серија за „Полицајките од ЛА“ премиерно на AXN

Новата крими серија за „Полицајките од ЛА“ премиерно на AXN

Од 20 мај, нова серија на кабловскиот AXN канал. Секоја среда во 21.50 часот ќе ја следите “L.A.’s Finest”, oд која досега се снимени 13 епизоди.

Од франшизата филмови „Bad boys“, серијата продолжува ја следи Сид Барнет (Габриел Унион), која последен пат беше видена во Мајами како го уништува нарко картелот и навидум го напушта нејзиното сложено минато за да стане полициски детектив во Лос Анџелес.

Заедно со новата партнерка Ненси Меккена (Џесика Алба), вработена мајка која има подеднакво сложена историја, Сид е принудена да се соочи со тоа како нејзиниот животен стил може да маскира уште поголема лична тајна. Прогонувајќи ги најголемите криминалци во Лос Анџелес, додека истовремено ги избегнуваат правилата и ограничувањата на брзината, Сид и Нанси стануваат неизбежна сила на улиците, како и во нивните сопствени животи.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дали Џан Јаман му ја украде девојката на Сечкин Оздемир?

Турската ѕвезда Сечкин Оздемир, познат по улогата на Илјас вo „Девојката со црвената марама” е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!