Почетна / Телевизија / Нора со „Овде и сега“ се сели на А2 телевизија

Нора со „Овде и сега“ се сели на А2 телевизија

Водителката Нора Шаќири од денеска станува дел од тимот на А2 телевизија. Емисијата „Овде и сега“ што до неодамна се емитуваше на Алфа, денеска во 17 часот ќе ја гледате на А2. Шаќири ќе понуди едночасовна емисија каде гледачите ќе имаат можност да дебатираат на дадените теми. Причините за оваа „преселба“ сеуште се непознати за јавноста, но секако сите имаат свои претпоставки.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицкоски цензуриран на Телма? Ова е постот што тој го објави

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ се огласи на социјалните мрежи по повод откажувањето на неговото гостување …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!