Почетна / Сапуници / Неделни репризи на „Забрането јаболко“ во сабота навечер на К5

Неделни репризи на „Забрането јаболко“ во сабота навечер на К5

Вашето најомилено “Забрането јаболко” се ближи до големото финале.

Во тек на Канал 5 е последната сезона од серијата која го постави гламурот на сцена, а интригите и озборувањата станаа секојдневие на секое домаќинство.

Следете ја финалната сезона на “Забрането”, од понеделник до петок во 22.40 часот, а доколку сакате целовечерна забава со вашите омилени хероини, тогаш секоја сабота од 21 часот следува маратон на сите епизоди емитувани минатата седмица.

Скандалозни продолженија и турбулентно дејство во финалната сезона на серијата.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Запрепастувачката драма „Осомничен“ – сабота и недела на Сител

Илјас и Мелике живеат еден среќен и хармоничен живот заедно со нивната ќерка Џерен и …

error: Содржината е заштитена!