Почетна / Сапуници / Фото | Најзгодниот турски актер промовираше свој парфем

Фото | Најзгодниот турски актер промовираше свој парфем

Интензивна, неостварлива, громогласна идеја.
Минлив, секси, сензуален поглед.
Силна, интензивна и слатка арома како на јагода.
Мистична, возбудлива и пријатна сензација како какао.
Незапирлива емоција, поразителна и упорна како виски.
Љубов на прв поглед, бесконечен и уникатен мирис Can Yaman Mania.

Популарниот мачо, сексипилниот романтичар, неодоливиот Џан Јаман промовираше свој бренд на парфем.

Парфемот веќе може да се порача онлајн, а со ваквите кампањи, ултра згодниот фраер застанува рамо до рамо со светски познатите ѕвезди како Бред Пит, Дејвид Бекам, Кристијано Роналдо и Вилијам Леви.

Време е за манија, време е за вистинска Џан Јаман манија!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За празниците, „Аманет“ со маратонско емитување на Канал 5

Во празничните денови, Канал 5 телевизија ви нуди двојно уживање со маратонската сапуница “Аманет”. Од …

error: Содржината е заштитена!