Почетна / Спорт / Натпреварите на Македонија на ЕП Oдбојка ќе се емитуваат на МРТ 3

Натпреварите на Македонија на ЕП Oдбојка ќе се емитуваат на МРТ 3

Оваа седмица на МРТ 3, секој ден од 16.00, од 00.00 и од 08.00 часот ќе се емитуваат натпреварите на Македонија од дебитантскиот настап на ЕП во одбојка.

Како се “држеа” македонските спортски херои на големото Европско првенство лани, гледаме на новиот спортско забавен канал на МРТ.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ЗОИ 2018, СП фудбал 2018 и „Сите наши песни”, дел од програмата на МТВ 3

По барање на многумина, ве известуваме за програмската шема на спортско забавниот канал на Македонската …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!