Почетна / Спорт / Натпреварите на Македонија на ЕП Oдбојка ќе се емитуваат на МРТ 3

Натпреварите на Македонија на ЕП Oдбојка ќе се емитуваат на МРТ 3

Оваа седмица на МРТ 3, секој ден од 16.00, од 00.00 и од 08.00 часот ќе се емитуваат натпреварите на Македонија од дебитантскиот настап на ЕП во одбојка.

Како се “држеа” македонските спортски херои на големото Европско првенство лани, гледаме на новиот спортско забавен канал на МРТ.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нашиот најдобар пикер Столе Стоилов станува татко

Столе Стоилов ќе стане татко, пренесува Еспресо. Досега информацијата не е потврдена од ракометарот, а …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!