Почетна / Сапуници / Најзгодниот актер и ова лето ќе ве „разлади“ крај малите екрани

Најзгодниот актер и ова лето ќе ве „разлади“ крај малите екрани

Романтичарот се враќа на малите екрани. Господинот што ве освои на полна месечина за да го слушнете срцето и ова лето ќе ве “разлади” во престојните жешки ноќи.

Нова комедија за целото семејство наскоро во Македонија. Мајки, татковци, баби, дедовци, тетки, стрини и вујковци, бидете подготвени за тоа што следува.

А … следува нежност и хумор со најзабавната играна програма за ова лето.

Ѕвездата на турските серии повторно со нас. Галантниот Џан Јаман ексклузивно во уште една од редот на најдобрите.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Трите сестри“ заминуваат на летен одмор, но една од нив останува со вас

Вечерва на Сител телевизија ќе биде емитувана последната епизода за оваа сезона на “Трите сестри”. …

error: Содржината е заштитена!