Почетна / МК Сцена / MM Crew најавуваат нова сезона во Кафе Стоби

MM Crew најавуваат нова сезона во Кафе Стоби

 

Српските изведувачи беа најредовни гости во скопските клубови се додека MM Crew браќата Марко Поповски и Мартин Михаилов не им покажаа на скопјани една поинаква забава која преку ноќ го донесе светскиот гламур во нашата метропола.

 

 

Најпосакуваните скопски момци, Марко и Мартин не се луѓе кои се фалат на стара слава, тие се веќе подготвени за новата сезона во која се вбројуваат новини кои ќе ја надополнат ноќната шема во нашиот главен град. Вашето омилено кафуле, кафе Стоби ќе продолжи со мак-ју и латино шема, поддржано со Конги во четврток, а недела останува хип хоп.

 


Кафе Стоби со цел да биде уште подобар за своите гости најави промена во својата менаџерска група. Ќе се практикува работа со клиенти над 20 години, а за присутните ќе следуваат гратис влезници со кои забавата бесплатно ќе продолжи во скопскиот клуб Централ Парк – Привилеџ Клуб.

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Даниел Данн ја преработи познатата песна од Владо Јаневски

Македонскиот пејач Даниел Данн направи препев на македонскиот евергрин на Владо Јаневски – “Чаирска романтика”. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!