Почетна / Сапуници / Миран од се враќа во нова урнебесна комедија на Канал 5
Љубов и хумор во новата семејна комедија на Канал 5 - "Луда куќа"

Миран од се враќа во нова урнебесна комедија на Канал 5

“Луда Куќа”, нова семејна комедија на Канал 5 телевизија. Додека ги следите последните епизоди од анадолиската автентична серија “Одмазда”, вклучете се и во новата драмедија на Канал 5 која стартува од понеделник, 21.15 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Освен „Грешници“, и „Крваво цвеќе“ обновена за уште една сезона

Маратонската турска сапуница “Крваво цвеќе” доби зелено светло за нова трета сезона. Откако веќе беше …

error: Содржината е заштитена!