Почетна / Забава / Мегахитот на Пасенџер отпеан од Натали Илијоска

Мегахитот на Пасенџер отпеан од Натали Илијоска

 

Натали Илијоска го отпеа мегахитот на Пасенџер, „Let her go“.

 

 

Во прилог е видеото од нејзината изведба.

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт со дела од Арво Перт во изведба на „Профундис“

Ансамблот и хор „Профундис“ под диригентство на Ѓурѓица Дашиќ вечер во Филхармонија ќе одржи концерт …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!