Почетна / Телевизија / Машко друштво музичари кај Сузе во „Недела во 3“ на 1 ТВ

Машко друштво музичари кај Сузе во „Недела во 3“ на 1 ТВ

Неделно матине со Сузана Турунџиева и оваа недела на 1 ТВ. На 3 март дознаваме за што зборуваат мажите во отсуство на жените. Јоце Панов, Дино Имери и Ѓоко Ѓорчев се машкото друштво на Сузе во “Недела во 3” на 1 ТВ. Релаксирајте се и оваа недела со 1 ТВ.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Претседателска дебата на Сител – Стево и Гога соочени со граѓаните

Денеска (14 април) со почеток во 16.30 часот ќе се емитува нова претседателска дебата, овојпат …