Почетна / Забава / Видео | 1 ТВ нè потсетува на најголемите скандали од естрадата

Видео | 1 ТВ нè потсетува на најголемите скандали од естрадата

Тужби, тепачки, скандали, клевети… низ годините што изминаа, македонската естрада доживеа сè и сешто. Екипата на најгледаниот естраден магазин “Ексклузив” истражуваше и ги прикажа најпознатите и најголемите скандали во македонскиот шоу биз. Кои продуценти се степаа, а кои модни менаџери ќе си извадеа очи?

Потсетете се на најинтересните случувања од естрадата преку прилогот на “Ексклузив”, а емисијата следете ја секој работен ден само на 1 ТВ и во наредниот период, потсетете се на други скандали од минатото.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!