Почетна / Телевизија / Македонското девојче во новогодишниот специјал на ТВ 24

Македонското девојче во новогодишниот специјал на ТВ 24

На новогодишната вечер, точно во 18.15 часот на ТВ 24 ќе се емитува новогодишното специјално издание на “Патот до успехот”. Гостинка на Мишко Иванов ќе биде најголемиот музички бренд Каролина Гочева. Навраќање на стари фотографии и спомени, ред муабет за модата пред 30 години и сега, за битолскиот широк сокак и дуелот Скопје – Битола… не пропуштајте.

Каролина Гочева на телевизија 24 за нејзиниот пат до успехот со желба за ваша успешна и среќна Нова година!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Топ тема“ се враќа на Телма со нова сезона 2019/2020

Од вторник (10 септември) на телевизија Телма започнува новата сезона од познатата политичко дебатна емисија …

error: Содржината е заштитена!