Почетна / Телевизија / Македонец до победа во Гранд – гласајте со СМС на 145 333

Македонец до победа во Гранд – гласајте со СМС на 145 333

Финале за оваа сезона од “Ѕвездите на Гранд”. Ексклузивно вечерва следите Гранд на фреквенциите на Прва Србија, Прва Црна Гора и Нова БХ кои ги откупија правата за емитување на ова шоу во регионот.

Даринос (број 3), Огнен (број 2), Мартинијан (број 6) и Филип (број 12) се македонските учесници и претставници кои вечерва настапуваат во големото финале на регионалното шоу. Доколку сакате да го поддржите својот фаворит, гласајте на 145 333 со испраќање на СМС порака која го содржи бројот на вашиот фаворит. Да ги поддржиме Македонците!

Maкедонец до победа во Гранд! Македонија гласа на 145 333. Вечерва се гласа!

Може да испратите најмногу 20 пораки за еден кандидат, затоа гласајте! Пример, со испраќање на смс 12 гласате за Филип Пецовски, број 2 за Огнен, број 3 за Даринос и број 6 за Мартинијан.

Dragi moi, Vi blagodaram za dosegasnata ogromna poddrska. Vo cetvrtok na 20ti juni se gledame vo golemoto FINALE #zvezdegranda kade sto ke moze da me poddrzite so glasanje preku SMS za broj 12. Fala vi na site! Ideme jakooooo 💪❤️ #filippecovski #12

Gepostet von FILIP PECOVSKI am Montag, 17. Juni 2019

 

Македонијо, гласај! Испратете СМС порака! Македонец до победа во Гранд!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Извештај на ААВМУ за предизборниот период на ТВ од 15.02 до 7.03

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги денес го објави Извештајот од мониторингот на медиумското …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!