Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Летна шема со Столе и Кики во „Недела на Канал 5“ по вестите

Летна шема со Столе и Кики во „Недела на Канал 5“ по вестите

Летна шема на Канал 5 со ток шоуто “Недела на Канал 5”.

Секоја недела, Кристина Атанасова – Кики и Стојан Симјаноски – Столе ќе бидат домаќини на интересни гости од дома и соседството, кое ќе нè насмеат, расположат, но и ќе ги промовираат своите следни планови.

По премиерното издание со Антониа Гиговска и Иван Ливеро бенд, оваа недела следуваат корисни совети за брзо и здраво слабеење од Клаудиа Адемија, фитнес тренер и нутриционист, како и гостување на гранд ѕвездата Ристе Ристески и Аца Лукас.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

По „70-тите“, МРТ го емитува документарниот серијал и за „80-тите“

Американската серија „80-тите“ е дел од документариот серијал „Децениите“, продуциран од Том Хенкс, Гери Гецман …

error: Содржината е заштитена!