Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Летна шема со Столе и Кики во „Недела на Канал 5“ по вестите

Летна шема со Столе и Кики во „Недела на Канал 5“ по вестите

Летна шема на Канал 5 со ток шоуто “Недела на Канал 5”.

Секоја недела, Кристина Атанасова – Кики и Стојан Симјаноски – Столе ќе бидат домаќини на интересни гости од дома и соседството, кое ќе нè насмеат, расположат, но и ќе ги промовираат своите следни планови.

По премиерното издание со Антониа Гиговска и Иван Ливеро бенд, оваа недела следуваат корисни совети за брзо и здраво слабеење од Клаудиа Адемија, фитнес тренер и нутриционист, како и гостување на гранд ѕвездата Ристе Ристески и Аца Лукас.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тешката судбина на Елена во „Срце на дланка“ во недела на Алфа

Елена Небиова има тежок живот уште од бебе. Прво оставена од мајка ѝ, на 13 …

error: Содржината е заштитена!