Почетна / Телевизија / „КОД“ на Телма – за одлуките на СЈО во време на собраниски гласања

„КОД“ на Телма – за одлуките на СЈО во време на собраниски гласања

Политичари, насилници, убијци – наместо зад решетки, на слобода надвор од Македонија. Полицијата истражува, одговорност нема, со месеци. Бегството на Груевски уште е мистерија, а сите бегаат од одговорност. Iнтервју со специјалната обвинителка Катица Јанева – Зошто одлуките на СЈО се синнхронизирани по време со политичките решенија и собраниските гласања? Си дава висока оценка за себе и за СЈО за сработеното, иако во јавноста трпи среиозни критики.

“КОД” во недела (27 јануари) на телевизија Телма, веднаш по централните вести.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ААВМУ: Во спотови на Пендаровски и Османи учествуваат малолетници

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги со мониторингот на изборното медиумско претставување за Претседателските …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!