Почетна / МК Сцена / Џез концерт на Салто од Прилеп џез викенд 2015 на Наша ТВ

Џез концерт на Салто од Прилеп џез викенд 2015 на Наша ТВ

Во среда (30.11) во 22:00 премиерно на Наша тв ќе се емитува концерт на Салто на Прилеп Џез Викенд 2015. Jazz it up и уживајте. Репризата на концертот е во четврток на 1 декември во 10 часот наутро.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова песна на Елена Ристеска и италијанскиот диџеј Dj Sparadise

Соработката помеѓу италијанскиот диџеј Дј Сперадајз и Елена се роди пред повеќе од година дена, …

error: Содржината е заштитена!