Почетна / Серии / Истрагите на „Детективката Меклејн“ со реприза во мугрите на Сител

Истрагите на „Детективката Меклејн“ со реприза во мугрите на Сител

Американско – канадската серија за “Детективката Меклејн” репризно на Сител во 5.15 часот наутро.

Низ 10 продолженија повторно ќе ја проследиме приказната за Алисон која ќе мора да направи баланс меѓу работата и семејството кое го сочинуваат сопругот Мет и тинејџерите Рејчел и Џеф.

Животот на Алисон се менува кога нејзиниот брат е уапсен, а внуците доаѓаат да живеат со неа.

Покрај тоа што ќе мора да справува со сите тие деца, таа ќе треба со нејзиниот колега Дејвид да реши низа криминални случаи како кражба на аптека, убиство на кафеанџија, смрт на познат бизнисмен итн.

 Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Драган Бјелогрлиќ и Катарина Радивојевиќ во „Нечиста крв“ на Телма

Историска драма во десет продолженија која опфаќа период од 40 години од 19 век и …

error: Содржината е заштитена!