Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Гледач во утринска: Треба да ги аболицират сите и да чукат јајцата

Гледач во утринска: Треба да ги аболицират сите и да чукат јајцата

Уште едно интересно видео сподели порталот Gledy. Гледач во утринската програма на Канал телевизија со свој коментар за тоа што треба да направи Претседателот, а јавувањето го искористи и да честита роденден на комшијата.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа со премиерна забавна програма за дочек на 2021-ва година

Забавата е вечерва на Алфа телевизија Алфа во соработка со Балкан мјузик ТВ и Арт-студио …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!