Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Гласајте и за ФБ победа на Павле во „Никад није касно“ – видете како!

Гласајте и за ФБ победа на Павле во „Никад није касно“ – видете како!

Освен со испраќање на СМС порака 6 на 145 333, за македонскиот кандиат Павле Витанов во финалето на “Никогаш не е доцна” може да гласате и на фејсбук страницата на шоуто.

Кликнете на овој ЛИНК, кликнете на сликата каде е Павле и потоа на копчето Гласај. Со овој чекор го носиме Струмичанецот во уште една голема победа за Македонија оваа година.

Бидете со Сител и забавувајте се оваа вечер само со финалето на “Никогаш не е доцна”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!