Почетна / Сапуници / Фото | Зејнеп од „Мојот дом“ во секс сцени со актерот од „Траги во огнот“

Фото | Зејнеп од „Мојот дом“ во секс сцени со актерот од „Траги во огнот“

Турската актерка Демет Оздемир се раздели од своето момче поради тоа што тој наводно збеснал кога ја видел неговата сакана во кревет со друг актер.

Имено се работи за секс сцена од романтична комедија во која Зејнеп од “Мојот дом” води љубов со Шукру Озилдиз, ѕвездата од “Траги во огнот”.

Сцените на бакнување и секс во филмот „Love Tactics“ предизвикале славната двојка да има кратка разделба. Но, и Демет и Шукру демантираа дека имаат било што надвор од потребите на снимањето на популарниот Нетфликс филм.

Беше многу пријатно да се работи со неа. Се надевам дека ќе работиме повторно“, изјави Шукру за неговата колешка што дополнително ја подгреало љубомората кај партнерот на Демет.

Инаку, поради популарноста на двојката и филмот, тој ќе добие продолжение, а до тогаш Демет ја следиме во улогата на Зејнеп во вечерната хит драма “Мојот дом”, а со Шукру се збогуваме веќе следната сабота во финалето од криминалната Сителова серија “Траги во огнот”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Рудници на страста” – нова дневна теленовела на Телма

Нова продукција на Телевиса, теленовела полна со предавствa, интриги, одмазда и моќ. Во главните улоги …

error: Содржината е заштитена!