Почетна / ФОТО / Во грчка серија, можеш истовремено да си му и татко и брат?

Во грчка серија, можеш истовремено да си му и татко и брат?

Веќе пишувавме дека ‘шпанските серии’ изобилуваа со небулози, кои за тоа време им беа особено интересни на гледачите. Но, во поново време, една реплика од тој тип нѝ падна во очи и тоа во грчка серија.

Па, така, ако во шпанските серии, таа не се сеќаваше дека родила дете, кај Грците може да се случи истовремено да си му татко и брат на еден човек.

Сепак, се работи за браќа од актуелната хит серија на Сител, од кои едниот чувствува татковска грижа кон другиот. “Бруско” е серијата која освојува со романтичните приказни, семејните тајни, атрактивните грчки локации и мелосот на приморјето. Со задоволство следете ја секој работен ден во 21 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Жешка фотосесија на Спејко пред влегувањето во „Задруга“

Кумановецот Дарко Петковски – Спејко за неколку седмици влегува во регионалното реално шоу “Задруга”. Македонскиот …