Почетна / Сапуници / Фото | Хероините од „Забрането јаболко“ на заеднички одмор

Фото | Хероините од „Забрането јаболко“ на заеднички одмор

Вашите омилени го прославија крајот на 4-тата сезона од луксузната драма “Забрането јаболко”.

По повод неколкутте години дружба и заедничка соработка на мега проектот, актерките решија да одвојат време и заедно да поминат неколку дена на одмор.

Уживање, забава, јахти, сончање – така изгледаше денот на Ендер, Јилдиз, Шахика, Асуман и Фериде.

 

Девојките ги полнат батериите пред почетокот на снимањата на новите епизоди кои во Турција започнуваат веќе од септември.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интересна и специфична серија – „Хотел Русија“ во 17.50 часот на МТМ

Oд понеделник до петок во 17.50 и 21.00 часот на Прва скопска МТМ ќе се …

error: Содржината е заштитена!