Почетна / МК Сцена / Фото | Билборди го преплавија главниот град – најава за спектакл

Фото | Билборди го преплавија главниот град – најава за спектакл

АЈДЕ ДА ЛЕТАМЕ! 🕊
🔈 KАРОЛИНА
Greatest Hits – Open air
01 јули, Стадион на АРМ


🎟 Влезниците се во продажба ширум продажната мрежа на Авалон, но и на следниот ЛИНК

Билборди го најавуваат она што следува. Спектаклот на летото!

Реклами на сите страни. Од најмладо до најстаро зборува за тоа. Од женско до машко, од мало до големо, од град до село … цела Македонија се подготвува за гига спектаклот на летото.

Каролина ги пее најголемите хитови од нејзината кариера, а Вие, почитувани читатели станете дел од овој настан така што ќе купите карта и ќе ја потврдите уште еднаш најуспешната приказна на Авалон продукција и супербрендот Каролина Гочева.

Се гледаме на први јули, стадион АРМ. Од нас зависи!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бојана Скендеровски со преработка на „Море сокол пие“

Пејачката Бојана Скендеровски на овој голем ден Илинден ги почасти Македонците со нејзиниот најнов проект, …

error: Содржината е заштитена!