Почетна / Сапуници / Финалната борба на „Шампионот“ ќе ги расплака гледачите на Сител

Финалната борба на „Шампионот“ ќе ги расплака гледачите на Сител

Оваа сабота во 21.20 часот на телевизија Сител проследете ја финалната борба на “Шампионот”.

Кога Фират ќе влезе во рингот, тој ќе се бори не само против најсилниот противник што некогаш го сретнал во животот, туку и против здравствениот проблем на синот со кој се соочуваше цело време, но и со нескротливиот бес, амбицијата и огнената одмазда. И овој пат сето ова ќе биде премногу за него.

Ќе успее ли Кавказ да ја добие и оваа, последна шампионска борба или ова е крај за шампионот и негов последен здив? Сител телевизија, сабота навечер – завршува “Шампион”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Време е да паднеме во „Замка“, нова серија на Канал 5

Умут, маркантен и храбар човек, во потрага по правда за своето семејство но и за …

error: Содржината е заштитена!