Почетна / Сапуници / Видео | Саваш во кревет со грчка проститутка

Видео | Саваш во кревет со грчка проститутка

 

 

Мурат Јилдирим, истакнат турски актер за македонската публика познат како Саваш од „Љубов и казна“ и како Демир од „Аси“. Благодарение на својата харизма и убавина актерот е еден од најпосакуваните мажи на Балканот.

 

 

Мурат Јилдирим, истакнат турски актер, за македонската публика познат како Саваш од „Љубов и казна“ и како Демир од „Аси“. Благодарение на својата харизма и убавина актерот е еден од најпосакуваните мажи на Балканот. Жените го посакуваат, а одвреме навреме си споделуваат и по некое еротско видео од него.

 

 

Во прилог е сцена од филмот „Болките на есента“, кадешто Мурат Јилдирим, како Бехчет, води љубов со грчка проститутка. Единствено нема да ви се допаднат брквите на Мурат, но тоа сепак е турски филм.

 

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Рудници на страста” – нова дневна теленовела на Телма

Нова продукција на Телевиса, теленовела полна со предавствa, интриги, одмазда и моќ. Во главните улоги …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!