Почетна / Живот / Да ѝ помогнеме на младата Ане на која ѝ е откриен тумор на мозок

Да ѝ помогнеме на младата Ане на која ѝ е откриен тумор на мозок

На младата охриѓанка и самохрана мајка Адријана Стефановска пред кратко време ѝ е откриена дијагноза тумор на мозокот. Притоа неопходно е операција за многу брзо врме која изнесува 10 000 евра.

Да бидеме хумани и да донираме сите заедно на следните сметки:

девизна сметка :
MK07270700070349005

трансакциона сметка :
270-700000859272

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МБСК и Амбасадата на Бугарија организираа продуктивна средба

Македонско-бугарската стопанска комора и Амбасадата на Р.Бугарија во Македонија со бизнис секторот од двете држави …

error: Содржината е заштитена!