Почетна / Забава / Ријана се сликаше гола за насловната на „GQ“

Ријана се сликаше гола за насловната на „GQ“

 

 

Непосредно пред промоцијата на нејзиниот нов албум која е закажана на 19. ноември, Ријана се сликаше речиси гола за насловната страница на престижниот магазин „GQ“.

 

Непосредно пред промоцијата на нејзиниот нов албум која е закажана на 19. ноември, Ријана се сликаше речиси гола за насловната страница на престижниот магазин „GQ“.

„Сакам да се чувствувам како жена, сакам да имам контрола врз секој аспект од мојот живот, но можеби кога сум во врска се чувствувам убаво кога некој друг ме води. Љубовта ве тера да отидете на места на кои никогаш не сте биле. Но, секој има граници“, изјави Ријана.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бебек ја поканува публиката на концертите во Охрид и Битола

Видео поздрав од легендарниот Жељко Бебек, по повод претстојните концерти кои ќе се одржат овој …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!