Почетна / Серии / Чикаго ПД | Објави жешка фотографија од своето момче, па тој ја напушти

Чикаго ПД | Објави жешка фотографија од своето момче, па тој ја напушти

Софија Буш, ѕвездата на американските процедурали “Чикаго ПД” и “Чикаго ФД” сподели жешка фотографија од своето момче за време на снимањата на “Чикаго ПД”, по што двајцата ја прекинаа својата романса.

Неочекуваното излегување на Софија Буш од Чикаго П.Д. на крајот на 4. сезона ги шокираше многу од фановите. Многумина сметаа дека тоа е поради нејзиното раскинување со Џеси, но двојката никогаш не се огласи ниту за раскинувањето, ниту за напуштањето на серијата.

За сите фанови на франшизата за Чикаго, ве информираме дека нови продолженија на Сител очекувајте веќе од следната сезона.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Магнум“, акциона серија на Сител за приватниот детектив од Хаваите

Трендот на преработки на популарни серии како култните Charmed, Dinasty, Beverly Hills 90210, Melrose place, …

error: Содржината е заштитена!