Почетна / Забава / На Billy Idol во Скопје за само 16 евра!

На Billy Idol во Скопје за само 16 евра!

 

Авалон Продукција информира дека се познати сите детали околу влезниците за најголемиот рок спектакл за ова лето во Скопје – Billy Idol/ 27 Јуни -Скопско Кале – Open Air.

 

 

Влезниците ќе бидат во продажба од среда -12 Март по цена од 1000 денари или околу 16 евра. Во продажба ќе бидат пуштени и лимитиран број на влезници за Фан Пит – само 1000 и ВИП – само 500 влезници по цена од 1,500 денари. За специјалните гости на Billy Idol ќе бидете дополнително известени.

Билетите ќe се продаваат преку продажната мрежа на www.kupikartizase.com.

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија со симфониски концерти на социјалните медиуми

Филхармонија започна со емитување на дел од своите симфониски концерти на социјалните мрежи, кои можат …

error: Содржината е заштитена!