Почетна / Сапуници / Бидете подготвени, кралот на убавината во мега хитот „Романтичарот“

Бидете подготвени, кралот на убавината во мега хитот „Романтичарот“

Наскоро само на телевизија Сител започнува најгледаната романтична комедија за минатата година. Наскоро на фреквенцијата на Сител нова дружба со вашиот нов омилен телевизиски лик.

Најгледаната романса која ги збудале девојките и ги заинтригира и оние од посилниот пол ќе имаме единствена шанса да ја следиме оваа сезона на малите екрани. Атрактивниот мистер Џан е “Романтичарот” во совршената и магична приказна за една необична љубов.

Дали можете да се вљубите во еден ваков фраер и покрај тоа што неговото срце не знае да сака? Дали може да ја доживеете најголемата љубов на сите времиња гледајќи го погледиот на вашиот нов романтичар?

Таа ќе се заљуби во неговата бунтовност, а вие со душа ќе ја чекате секоја сцена да уживате во неговата харизма. Тој е недопирливиот ѕвер со меко срце. Таа е принцезата што го чекаше својот принц од бајките.

Почитувани читатели, подгответе се и очекувајте ја најинтересната серија за оваа сезона. Очекувајте го спектаклот за “Романтичарот”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Али од серијата „Одмазда“ на Канал 5 е познат турски пејач

Од понеделник до петок на Канал 5 се емитува серија која доаѓа од срцето на …

error: Содржината е заштитена!