Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Бекстејџ анкета: Доколку вашиот живот би бил филм во кој жанр би бил?

Бекстејџ анкета: Доколку вашиот живот би бил филм во кој жанр би бил?

Животот е дар,поклонение кое секој од нас го доживува на поинаков начин. Не постои универзално упатство за тоа како треба да живееме, како да се однесуваме, но сепак сите имаме сопствено животно искуство. Како што има добар,подобар и најдобар филм,претежно се вели дека луѓето соочени со повеќе пресврти имаат тенденција за побогата животна приказна.Но доколку вашиот живот би бил филм во кој жанр би бил?

Токму на ова прашање, Backstage барапе одговор низ скопските улици. Ќе се изненадите од тоа што ќе го слушнете.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Забавата продолжува со нова сезона од „Ѕвездите на Гранд“ на Сител

Вашата омилена телевизиска забава продолжува со нови емисии за уште повеќе адреналин, смеа и емоции. …

error: Содржината е заштитена!