Почетна / Забава / Авалон е доказ за професионална и одговорна организација

Авалон е доказ за професионална и одговорна организација

Концертите на Амира Медуњанин во Охрид и во Битола се светол пример за професионална, безбедна и беспрекорна организација на концертите во Македонија, која ја може само најдобрата Авалон продукција.

Како што се гледа во приложените слики, концертите на неповторливата кралица на севдахот, Амира Медуњанин на Античкиот театар во Охрид и во Хераклеа во Битола, се одличен доказ дека Авалон Продукција како најголемата промотерска куќа, професионално, одговорно и беспрекорно ги организираше концертите, според сите одобрени протоколи од Министерството за здравство и Комисијата за заразни болести, за превенција од Ковид 19.

Следуваат концертите на Дарко Рундек, како и многу други светски настани. Светот доаѓа во Македонија само со Авалон продукција!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

error: Содржината е заштитена!