Почетна / Филм / Акција во „Моментална смрт”, британски трилер на Телма во сабота

Акција во „Моментална смрт”, британски трилер на Телма во сабота

Злобна нарко-банда во борбата за доминација на пазарот со дрога, го вовлекува воениот ветеран од специјалните сили Џон Бредли кој се обидува да се прилагоди на нормалниот живот.

Прогонуван од внатрешните демони од насилното минато, нападот врз неговите најмили, неговата последна врска со човештвото, ќерката и внучето, ќе предизвика бес и насилство на кое не се подготвени ниту бруталните банди на подземјето. Одмаздата е потценета.

Сабота, 10 февруари 2024 година, 22.15 часот, Телма телевизија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Недела, 23 јуни на Телма, 22.15 часот | Воениот трилер „Ѕидот“

За време на војната во Ирак, наредникот на штабот на американската армија Шејн Метјус е …

error: Содржината е заштитена!