Почетна / Забава / Adam Beyer, легендата на техно музиката на 3ти јули во Македонија

Adam Beyer, легендата на техно музиката на 3ти јули во Македонија

Adam Beyer, легендата на техно музиката на 3ти јули во Македонија! Постковид ерата, а по барање на сите љубители на квалитетна техно музика, Fusion Festival ја започнува со пионерот на техно музиката, Adam Beyer.

Со комплетно имплементирање на Ковид 19 протоколот и на светска продукција, на 3ти јули на платото на А1 Арена, македонската публика ќе има уникатна шанса да ужива во целовечерниот диџеј сет на легендата на техно музиката, Adam Beyer.

Влезници во претпродажбa по 900 денари во ПОЛА ЈУГОТОН и продажната мрежа на КУПИ КАРТИ ЗА СЕ, како и онлајн на www.kupikartizase.com

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поточиња, Каролина и Тамара на Карпошово културно лето

На платото кај „Млечен” и на плоштадот „Делфина” од 26 до 28 август ќе се …

error: Содржината е заштитена!