Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | Трејлер за новата викенд тин серија на МРТ – „Тин камп“

Видео | Трејлер за новата викенд тин серија на МРТ – „Тин камп“

Понесени од фактот дека во изминатите 30-на години, на нашите медиуми има недостаток од тинејџерска играна серија, серијалот „Тин камп“ ќе биде забавно-музички серијал кој ќе обработува теми соодветни за тинејџерите. Од 15. октомври во 20.15 часот секоја сабота и недела на МТВ 1. Во продолжение трејлерот за оваа нова серија :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Анета Молика отворено за разводот и неверството

Фолк-пејачката Анета Мицевска по дваесет и две години брак со музичарот Џими Мицевски, се разведува …

error: Содржината е заштитена!