Почетна / Серии / „Ангели“ од утре и на Сител 3 во 16 часот

„Ангели“ од утре и на Сител 3 во 16 часот

 

„АНГЕЛИ“
11:00 часот Сител
16:00 часот Сител 3

 

 

На барање на упорните тинејџери хит серијата „Ангели“ отсега ќе се емитува и на Сител 3 во 16:00 часот, покрај премиерниот термин што веќе го има серијата на Сител во 11:00 часот. Во прилог е најавата за утрешната епизода, откријте зошто Горки ќе се потсети на Паз.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Белгиската верзија на познатата „La casa de papel“ на Сител по полноќ

Од понеделник до петок во 00.30 часот на Сител место “Тhe Librarians” ќе се емитува …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!