Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од сабота 29.11.2014

Најдобрите македонски твитови од сабота 29.11.2014

 

Најдобрите твитови од 29.11.2014

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концертот на Парни Ваљак во СЦ Јане Сандански презакажан за ноември

Поради одредени реновации кои салата СЦ Јане Сандански ќе ги преземе започнувајќи од 10ти мај, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!