Почетна / Сапуници / Следете го епилогот на „Златни двори“ – викенд во 18 часот на Сител

Следете го епилогот на „Златни двори“ – викенд во 18 часот на Сител

 

Хрватската драма од сега во 18 часот

 

За сите вљубени и обожаватели на романсите, од сега хрватската хит серија “Златни двори” ќе може да ја следите секоја сабота и недела на Сител во 18 часот.

 

 

Во последните недели од серијата, дознајте како ќе заврши романсата на Ана и Петар, како и на Ката и Звонко. Кои се тајните на Ева и ќе успеат ли селаните да ги откријат и да се ослободат од неа? Последните епизоди од сторијата за златните полиња на Славонија ги следиме за викенд на Сител.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Македонската актерка Бедија Беговска – дел од „Балканска приказна“

Македонската актерка Бедија Беговска, доајен на Турскиот театар во Скопје, ја гледаме како дел од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!