Почетна / Забава / Прочитајте за која македонска ѕвезда, Боки 13 кажа добар збор

Прочитајте за која македонска ѕвезда, Боки 13 кажа добар збор

 

Боки 13-ка се согласи со кажаното на ФБ

 

Елена Ристеска, Миленко, Мирка, Мелита, Калиопи, Дарко Димитров, Игор Џамбазов, Кире Лазаров, Даниел Кајмакоски…. ретко се наоѓа некој меѓу македонските јавни личности за кои Боки 13 нема кажано нешто лошо, но сепак искрено од негово видување.

 

 

Една од ретките за која кажа добар збор е македонската ѕвезда Каролина Гочева.

Во неговото прво ФБ лајв минатата недела, на прашањето “Која ти е омилена пејачка”, Боки 13 одговори :

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!