Почетна / Телевизија / Видео (18+) | Малку секс на Телма пред да се формира новата влада

Видео (18+) | Малку секс на Телма пред да се формира новата влада

 

Опуштено со Телма пред вклучување во Собрание

 

Очигледно главна тема на денот е формирањето на новата Влада на Република Македонија. Како портал не се занимаваме и нема да се занимаваме со политички вести, но она што е интересно е во кој момент Телма телевизија го најави вклучувањето во собраниската седница на која вчеравечер се гласаше за избор на Влада.

 

 

Најавата се случи за време на италијанскиот филм “Banat (Il Viaggio)”, емитуван вчеравечер на Телма, а во кој двајца млади беа во потрага по љубов и среќа. Но, падна и секс пред да ни се формира владата.

Во продолжение исечокот од филмот (16+) за време на кој се случи најавата која не остана незабележана од Gledy :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Кабранов: Во Канал 5 примав 60.000 во плико на рака

Доскорешниот уредник на 1ТВ Ацо Кабранов во пост на Фејсбук обзнани дека додека работел во …

error: Содржината е заштитена!