Почетна / Сапуници / Вечерва во „Мојот син“ – Појраз е подготвен да ја убие Ајшеѓул ?

Вечерва во „Мојот син“ – Појраз е подготвен да ја убие Ајшеѓул ?

 

21 август, Сител – дознајте што ќе се случи во “Мојот син”

 

 

Неверојатни пресврти во следните епизоди од криминалистичката семејна драма на Сител – “Мојот син”. Фамилијарните сплетки во семејството на мафијашите продолжуваат и понатаму. Семејството се плаши од разобличување на нивните мрачни игри и зделки, а одлуката на таткото на мафијата е да се убие Појраз. Ќе успее ли Појраз да се спаси и дали ќе ја жртвува љубовта кон неговата сакана за да го спаси сопствениот живот?

 

 

Возбудата продолжува, вечерва на Сител, веднаш по Централниот дневник – хитот на летото “Мојот син”.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Македонската актерка Бедија Беговска – дел од „Балканска приказна“

Македонската актерка Бедија Беговска, доајен на Турскиот театар во Скопје, ја гледаме како дел од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!