Почетна / Сапуници / Љубомора и неочекувана одлука – утревечер во „Повторно роден“

Љубомора и неочекувана одлука – утревечер во „Повторно роден“

 

Во понеделник во “Повторно роден” на Сител ТВ :

 

 

Од понеделник, 21 август, не пропуштајте ги последните епизоди од динамичната турска новела “Повторно роден”. Во утрешната епизода, нови сплетки во љубовната сторија за Ефе и Нисан. Злобната Седа ќе се обиде да го направи Ефе љубоморен на неговата сакана, а пак таа, Нисан, е решена да се откаже од својата компанија. На чекор до крајот, дознајте дали вашата хероина ќе ја победи тешката болест :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Серхат од „Предавство“ посекси од било кога досега

32 годишниот Алп Навруз го гледавме во улогата на млад богаташ во босфорските драми “Ќерките …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!