Почетна / Серии / Акцијата со момците од „Кобра“ продолжува во 23.30 часот на Сител

Акцијата со момците од „Кобра“ продолжува во 23.30 часот на Сител

 

Авантурите на “Кобра” од петок повторно на Сител

 

Германската акциона серија “Аларм за Кобра” со една од последните сезони продолжува на Сител телевизија, во ноќниот термин за акциони серии. Адреналинот ги понесува мажите секојдневно да ги пратат авантурите на момците од Кобра, а пак за девојките ќе остане дилемата : дали им е поомилен Бен или новиот Алекс?

 

 

Серијата ги опишува кривичните истраги на одделнието за сообраќајна полиција на автопат. Главни ликови се двајца полицајци кои формират полициски тим, а чии места се менуваат во текот на сезоните. Многу акција, потрага по убијци, бомбардери, криминалци ве очекува во следните епизоди на Аларм за Кобра 11.

 

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шпионажа во француската политичка трилер серија „Биро“ на Телма

“Биро” (оригинален наслов: Le Bureau des Légendes) е француска политичка трилер серија создадена од Ерик …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!