Почетна / Серии / По барање на гледачите, серијата „Преспав“ со викенд реприза

По барање на гледачите, серијата „Преспав“ со викенд реприза

 

Сабота и недела во 16 часот – Јелена ве чека на рецепција

 

 

По барање на гледачите кои со позитивни реакции ја прифатија “Преспав”, Телма телевизија со реприза на првата сезона. Епизодите ќе се емитуваат во викенд маратон во сабота и недела во 16 часот.

 

 

И додека ја чекаме втората сезона на македонскиот ситком, во “Еден на еден”, оваа сабота ќе дознаеме многу пикантерии и интересни детали во врска со вашата омилена серија. Ула, Талат, виш инспектор Томе и Марио се на гости кај Жаре…

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Mоторските банди ќе нѐ потсетат на „Тајна задача“ на МТВ 1

“Тајна задача” е американска мини серија која нѐ води во светот на мотористите, и тоа …

error: Содржината е заштитена!