Почетна / Телевизија / Градоначалникот на Центар во петочно интервју во „Клик Плус“ на ТВ 21

Градоначалникот на Центар во петочно интервју во „Клик Плус“ на ТВ 21

 

Секој четврток и петок, дебата на македонски на ТВ 21

 

Саша Богдановиќ, градоначалник на Општина Центар e вечерашен гостин во политичката дебата на ТВ 21. “Клик плус” ќе праша : што е сторено, а што прeтстои за подобар живот во Општина Центар? Зошто уште нема решение за тротоарите блокирани од возила, за кучињата скитници, ниту за почисти улици?

 

Вечерва отчет на градоначалникот на Центар, Саша Богдановиќ, кој одговара на новинарски, но и на прашања од жителите на општината. “Клик плус” во петок во 21.30 часот на ТВ 21.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ Пакет со срдечни честитки за роденденот на Канал 5

Телевизија Канал 5 слави 25 години постоење. Вчера во скопскиот ресторан “Воденица”, тимот на телевизијата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!